| Volume Produk Maks | 5L 8L |
|---|---|
| Kondisi | Baru |
| Diameter sekrup | 75mm |
| waktu jaminan | 1 tahun |
| Umur Mesin | >20 Tahun |
| Spesifikasi | DSB80-12L |
|---|---|
| Sistem Penjepit | Toggle Type Clamping System |
| Max. Maks. Product Volume Volume Produk | 12L |
| Motor ekstruder | 30kw Siemens Motor |
| Kode HS | 8477301000 |
| Volume Produk Maks | 10 L |
|---|---|
| Siklus kering | 700 PC/jam |
| Diameter sekrup | 80 MM |
| Rasio L/D sekrup | 24 L/D |
| Kekuatan Penggerak Sekrup | 30 KW |
| Max. Maks. Product Volume Volume Produk | 10 L |
|---|---|
| Siklus kering | 700 PC/jam |
| Diameter sekrup | 80 MM |
| Rasio L/D sekrup | 24 L/D |
| Keluaran HDPE | 110 KG/H |
| Model nomor. | ABLB75 |
|---|---|
| Stasiun | Stasiun Tunggal atau Stasiun Ganda |
| Daya Motor Pompa Minyak | 5.5KW |
| Kekuatan Pemanasan Kepala | 5.7Kw |
| Merek dagang | dawson |
| Waktu pengiriman | 45-60 hari kerja |
|---|---|
| Syarat-syarat pembayaran | T/T, L/C |
| Tempat asal | Cina |
| Nama merek | ISBM |
| Sertifikasi | CE |
| Aplikasi | Botol, Toples, Jerigen, Galon, Wadah |
|---|---|
| Meringkaskan | Baja Paduan Bermutu Tinggi, Pengumpanan Tengah |
| Spesifikasi | ABLB80-25L |
| Stasiun | Stasiun Tunggal atau Stasiun Ganda |
| Kode HS | 8477301000 |
| Diameter sekrup | 45 mm |
|---|---|
| Volume bidikan (teoretis) | 460 cm |
| Berat tembakan | 415 gram |
| Tekanan injeksi | 188 MPa |
| Tingkat injeksi | 140 g/dtk |
| Diameter sekrup | 40mm |
|---|---|
| Screw L/D Ratio | 20.5:1 |
| Kapasitas Injeksi Teoritis | 238cm3 |
| Injection Pressure | 174Mpa |
| Max. Hydraulic Pressure | 140Kg/cm |
| Rasio sekrup L / D | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Kapasitas Injeksi Teoretis | 238cm3 |
| Tekanan Hidraulik Maks. | 140kg/cm |
| Sekrup pukulan | 190mm |
| Tonase penjepit | 600KN |