| Volume produk yang sesuai | 0-5 L |
|---|---|
| Kapasitas output | 200PCS/Jam |
| diameter sekrup | 75 MM |
| Atribut Perusahaan | Pabrikan |
| Hari pengiriman | 55 hari |
| Video inspeksi keluar | Disediakan |
|---|---|
| Daya Pemanasan Sekrup (kW) | 14,1 kW |
| Keluaran (kg/jam) | 70 kg / jam |
| Meringkaskan | Baja Paduan Bermutu Tinggi, Pengumpanan Tengah |
| Motor ekstruder | 30kw Siemens Motor |
| Volume produk yang sesuai | 0-5 L |
|---|---|
| Siklus kering | 1000 pc/jam |
| Diameter sekrup | 65 MM |
| Rasio L/D sekrup | 24 |
| Kekuatan Penggerak Sekrup | 18,5 KW |
| Aplikasi | Botol, Toples, Jerigen, Galon, Wadah |
|---|---|
| Tekanan air pendingin | 0,3 MPa |
| Tekanan tiup | 0,6 MPa |
| Stroke cetakan | 170-520 mm |
| Kekuatan penjepit | 80 KN |
| Stasiun | Stasiun Tunggal atau Stasiun Ganda |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Volume Produk | 25L |
| Sistem Penjepit | Toggle Type Clamping System |
| Meringkaskan | Baja Paduan Bermutu Tinggi, Pengumpanan Tengah |
| Motor ekstruder | 30kw Siemens Motor |
| Kepala Mati | Kepala Tunggal atau Kepala Ganda |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Volume Produk | 25L |
| cocok | Botol 20L 25L |
| Kekuatan penjepit | 270 Kn |
| Zona Pemanasan | 4 Pemanas Aluminium |
| Aplikasi | Botol, Toples, Jerigen, Galon, Wadah |
|---|---|
| Sistem Penjepit | Toggle Type Clamping System |
| Motor ekstruder | 30kw Siemens Motor |
| Spesifikasi | ABLB90-30L |
| Max. Maks. Product Volume Volume Produk | 25L |
| Aplikasi | Botol, Toples, Jerigen, Galon, Wadah |
|---|---|
| Tekanan air pendingin | 0,3 MPa |
| Tekanan tiup | 0,6 MPa |
| Stroke cetakan | 170-520 mm |
| Kekuatan penjepit | 80 KN |
| Aplikasi | Penetes Mata, Botol Obat, Botol Kimia |
|---|---|
| Lebih Banyak Aplikasi | Botol Susu & Yogurt |
| Stasiun | Tiga dalam satu |
| Max. Maks. Product Volume Volume Produk | 1L |
| Bahan yang cocok | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Max. Maks. Product Volume Volume Produk | 5 L |
|---|---|
| Sistem Penjepit | Toggle Type Clamping System |
| Bahan yang cocok | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Kapasitas produksi | 400~450 PCS/H |
| Aplikasi | Botol, Toples, Jerigen, Galon, Wadah |